Apie prekės ženklą

Pamatykite, kuo užsiima ORPHICA, kas yra mums svarbu ir kokiomis vertybėmis vadovaujamės kasdieniame darbe.

Mūsų požiūris

Nepaliaudami semiamės įkvėpimo iš gamtos, atrandame augalų savybes ir naudojame jų ekstraktus gamindami naujoviškus produktus, kurie išsiskiria laboratoriniais tyrimais patvirtintu saugumu.

Kuriame aukščiausios kokybės produktus, kurie yra ne tik saugūs, bet ir veiksmingi. Tai yra įmanoma dėl unikalaus gamtos jėgų ir mokslo atradimų derinio.

Mūsų misija

Sužinokite, kuo išsiskiria ORPHICA prekės ženklas

Mūsų misija – „Real You“, arba „Tikroji Tu“. Norime padėti Jums atrasti savo natūralų grožį ir paryškinti visus privalumus. Mūsų tikslas – kad pamiltum save tokią, kokia esi – nes esi graži.

Prekės ženklo pasaulį sudaro kruopščiai kuriami aukščiausios kokybės ir naujoviški produktai. ORPHICA sukurtas moterims, kurios vertina aukščiausią kokybę ir ieško geriausių sprendimų.

SAUGUMAS

Naudojame natūralioje aplinkoje randamas sudedamąsias dalis. Rūpinamės, kad mūsų produktai būtų saugūs, išbandome juos laboratorijose, kad įsitikintume, jog jie nesukelia šalutinio poveikio.

Pasitikėjimas

Pasitikėjimas

Kruopščiai prižiūrime gamybos ir platinimo procesą, todėl esame tikri, kad produktai tenkins Jūsų lūkesčius. Todėl ORPHICA pasitikėjo klientės iš 35 šalių visame pasaulyje.

Naujoviškumas

Naujoviškumas

Atliekame tyrimus, kad įsitikintume, kurios sudedamosios dalys yra veiksmingiausios. Mus įkvepia gamta, todėl siūlome unikalų sudedamųjų dalių derinį ir visą laiką tobuliname savo produktus.

Emilia Gromska - diplomuota kosmetologė

„ORPHICA pristato aukščiausios kokybės produktus. Įmonė kruopščiai atrenka ir parenka gamtoje randamas sudedamąsias dalis ir kuria nepaprastai veiksmingus preparatus. Taip pat rūpinasi saugumu, kuris yra toks svarbus kiekvienai iš mūsų. ORPHICA kosmetika daug kartų išbandoma, kad būtų išvengta dirginimo ir alergijos rizikos. Asmenys, turintys jautrią ir švelnią odą, gali rinktis šio prekės ženklo produktus kasdienei priežiūrai. Rekomenduoju ORPHICA kosmetiką visiems, kurie vertina aukštą kokybę, nori pasirūpinti savimi ir džiaugtis gražia išvaizda.“

EMILIA GROMSKA diplomuota kosmetologė