ORPHICA
 • BROW – antakių kondicionierius BROW – antakių kondicionierius
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS KURJERIU! BROW – antakių kondicionierius

Užsisakykite BROW ir pasirūpinkite savo antakiais

Naudojant BROW antakiai greitai patankėja, sustiprėja ir papilnėja. Unikali kondicionieriaus sudėtis lemia, kad antakiai pasidaro gražūs ir ryškūs. Produktas nedirgina odos.

truck

Nemokamas pristatymas kurjeriu

Pasirink išankstinį mokėjimą ir pasinaudok nemokamu pristatymu!

01. Rinktis

BROW - antakių kondicionierius (4 ml)

65 €
BROW – antakių kondicionierius
Nurodyti kiekį:
minus plus
 • AIŠKIAI TANKESNI, STIPRESNI IR TAMSESNI ANTAKIAI
 • GERESNĖ ANTAKIŲ BŪKLĖ
 • maitina ir atkuria
 • ODOS SPECIALISTŲ PATIKRINTAS PRODUKTAS

PRIDĖKITE KONDICIONIERIŲ REALASH IR PASIRŪPINKITE, KAD BLAKSTIENOS BŪTŲ ILGOS, TANKIOS IR BLIZGANČIOS

 • REALASH – Blakstienų kondicionierius

  € 70

  REALASH – blakstienų kondicionierius, sukurtas galvojant apie tuos, kurie svajoja apie ilgas, stipriais ir tankias blakstienas. Unikali formulė papildyta veikliaisiais nanopeptidais ir aminorūgščių molekulėmis. Produkto saugumą stiprina augaliniai ekstraktai, kurie saugo, rūpinasi ir ramina švelnią paakių odą. Su REALASH Jūsų blakstienos pasidarys net 83 % ilgesnės ir 79 % tankesnės.

  Prieš
  before
  Po
  after

02. Užpildyti formą

 • Ar galima siuntinį atsiimti užsienyje? Kurjerių bendrovės, su kuriomis bendradarbiaujame, siuntinius pristato į daugumą šalių pasaulyje – tokiais atvejais pailgėja tik pristatymo trukmė. Siuntinio pristatymo trukmę sužinosite pateikę užsakymą. Užsisakant į užsienį, pristatymo kaina visada yra 20 EUR – nesvarbu pristatymo šalis. Visus užsakymus iš užsienio būtina apmokėti iš anksto.
 • Kodėl privalau nurodyti telefono numerį? Reikalaujame nurodyti telefono numerį, nes tai greičiausias būdas susisiekti. Taip pat Jūsų telefono numerį pateikiame kurjerių tarnybai, kad prireikus kurjeris galėtų su Jumis susisiekti.

03. Rinktis mokėjimo būdą

Po užsakymo pateikimo tu busi nukreiptas į sistemą, kur turėsi galimybę užsimokėti PayPal. Užsisakyti produktai bus nedelsiamai tau išsiųsti iškart kai gausime apmokėjimą. Užsakymo vykdymo laikas – ne ilgiau nei 2 dienos.

Prekės išsiunčiamos iš karto, tik gavus užsakymą. Už prekes sumokėsite grynaisiais jas pristačiusiam kurjeriui. Pristatymo laikas 3-6 darbo dienos.

04. Pateikti užsakymą

Nemokamas pristatymas:0 €
Iš viso mokėti:0 €
Užsakymo vykdymo trukmė:2 dienos