ARROW Akių pieštukas

Akių pieštukas

 • Nemokamas pristatymas
 • 90 dienų grąžinti

TŪKSTANČIAI KLIENTŲ VISAME PASAULYJE PAMĖGO #ARROW

už stulbinančius rezultatus


 • @wioleta_11
 • ARROW
 • ARROW
 • @coloranta
 • ARROW


ARROW – akių pieštukas


ARROW Akių pieštukas

ARROW Eye pencil – minkštas akių pieštukas, kuri idealiai paryškina Jūsų žvilgsnį. Patvarus, todėl užtikrina idealų vaizdą visą dieną. Pieštukų yra 3 spalvų: juoda,  kūno, mėtų.

Pieštuko sudėtis papildyta aukščiausios kokybės natūraliais ekstraktais, kurie puoselėja odą apie akis. Pridedama kempinėle galima lengvai patrinti nubrėžtą brūkšnį ir gauti tokį rezultatą, kokio tikitės.

 • Nemokamas pristatymas
 • 90 dienų grąžinti

AKIŲ ODOS PRIEŽIŪRA

 • Ryški spalva
 • Nesitepa
ARROW Akių pieštukas
Minkšta konsistencija
Speciali kempinėlė nubrėžtam brūkšniui patrinti

Su ARROW galima padaryti tokį makiažą, kokio trokštate, nes dėl tinkamai sudarytos ir minkštos konsistencijos pieštukas idealiai paryškina ar koreguoja akies formą. Nubrėžti brūkšnį ant apatinio, viršutinio vokų arba akies vandens linijos. Brūkšnį galima trinti specialia, minkšta kempinėle pieštuko antgalyje, kuria galima greitai išgauti aistringą „dūminių akių“ efektą.

 • Nemokamas pristatymas
 • 90 dienų grąžinti

Ypatingos sudedamosios dalys

ARROW Akių pieštukas

ARROW, panašiai kaip ir kita mūsų prekės ženklo kosmetika, naudojame natūralias sudedamąsias dalis, kurios paryškina moters grožį. Medetkų žiedų ekstraktas regeneruoja ir apsaugo nuo sudirgimo.

Linų ekstraktas puikiai maitina ir drėkina odą. Balinių ajerų ekstraktas turi gydomųjų savybių ir suteikia odai elastingumo. Dėl unikalios pieštuko formulės oda apie akis yra puoselėjama, o blakstienos stiprinamos ir labiau žvilga.

Sudedamosios dalys parinktos idealiomis proporcijomis ir sudaro švelnią pieštuko konsistenciją. Toks derinys suteikia saugaus naudojimo garantiją. Net turintys jautrią odą apie akis gali drąsiai naudoti ARROW ir džiaugtis užburiančiu žvilgsniu!

 • Nemokamas pristatymas
 • 90 dienų grąžinti

Kaip naudoti?


naudoti kondicionierius brow - 1 žingsnis
naudoti kondicionierius brow - 2 žingsnis
naudoti kondicionierius brow - 3 žingsnis


Brūkšnį pradėti brėžti nuo vidinio akies kampo. Toliau brūkšnį brėžti palei viršutinio voko blakstienų liniją išorinio akies kampo link. Pieštuką taip pat galima naudoti akies vandens linijai apibrėžti. „Dūminių akių“ efektui išgauti pridedama kempinėle nubrėžtą brūkšnį ištrinti ant voko. Atsižvelgiant į norimą rezultatą, galima reguliuoti brūkšnio storį ir formą.

01.

Kaip naudoti ARROW akių pieštuką?

ARROW sukurtas, kad būtų Jums patogu, todėl galima juo piešti bet kokį brūkšnį: ant viršutinio, apatinio voko ir akių vandens linijos. ARROW – tai idealus pasirinkimas kiekvienam makiažui tipui. Verta pabrėžti, kad pieštukas sukurtas iš aukščiausios kokybės sudedamųjų dalių, puoselėja jautrią odą apie akis. Su ARROW pridedama speciali kempinėlė brūkšniams trinti, kuria sukurti madingą „dūminių akių“ makiažą paprasta nei buvo kada nors!

02.

Kam skirta pridedama kempinėlė?

Su ARROW pridedama specialia kempinėle galima ant vokų ištrinti brūkšnius ir paprastu būdu gauti „dūminių akių“ makiažą. Kempinėlę galima valyti drungnu vandeniu su muilu – nesikaups joje bakterijos ir nešvarumai.

03.

Kokia yra ARROW akių pieštuko sudėtis?

ARROW akių pieštuko sudėtis: Ricinus Communis Seed Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Copernicia Cerifera Cera, Candelilla Cera, Caprylic/Capric Triglyceride, Cera Alba, Hydrogenated Palm Kernel Glycerides (and) Hydrogenated Palm Glycerides, Isopropyl Myristate, Paraffinum Liquidum, Ceresin, Mica, Talc, PVP/ Hexadecene Copolymer, Calendula Officinalis Flower Extract, Equisetum Arvense Extract, Acorus Calamus Rhizome Extract, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Linum Usitatissinum Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Propylparaben, BHT, CI 77499.

04.

Ar pieštukas gali dirginti jautrią odą?

Ne. Naujoviška formulė ir aukščiausios kokybės sudedamosios dalys puoselėja jautrią odą apie akis ir yra visiškai saugios. Pieštukas nedirgina ir nesukelia odos alergijos.

05.

Kodėl ARROW pieštukas yra ypatingas?

Minkšta pieštuko konsistencija, jo ilgalaikis rezultatas ir kruopščiai atrinktos sudedamosios dalys lemia, kad ARROW yra ypatingas. Lengvai sukursite tokį makiažą, kokio trokštate – nuo „dūminių akių“ iki plonų, tikslių brūkšnių. Brūkšniai išlieka visą dieną, nereikia vis žiūrėti į veidrodėlį ir taisyti makiažo. ARROW sukurtas iš aukščiausios kokybės sudedamųjų dalių, kurios puoselėja jautrią odą apie akis. ORPHICA – vertinamas tarptautinis prekės ženklas, todėl mums svarbiausia, kad būtų patenkintos mūsų klientės, būtent todėl kuriame aukščiausios kokybės kosmetiką.

06.

Kokių spalvų yra ARROW pieštukas?

ARROW yra juodos, rudos, kūno, mėtų ir grafito spalvų.

07.

Kaip ilgai ARROW pieštukas išlieka ant vokų?

ARROW pieštuko efektas yra ilgalaikis, išlieka visą dieną.

08.

Kokį efektą pasieksiu dažydamasi ARROW pieštuku?

Naudojant ARROW pasieksite tokių rezultatų, kokių trokštate. Brūkšnį patrynus kempinėle, gausite madingą „dūminių akių“ rezultatą. Pieštuku taip pat galima sukurti plonus, tikslius brūkšnius. Jūsų makiažas priklauso nuo Jūsų norų!

09.

Kokia yra ARROW pieštuko konsistencija?

ARROW yra minkštos konsistencijos, kuri idealiai tinka ir „dūminių akių“ makiažui kurti, ir tiksliems, ploniems brūkšniams dažyti. Verta pabrėžti, kad švelni pieštuko sandara nedirgina jautrios odos apie akis.

10.

Kiek teks laukti siuntinio?

Produktus išsiunčiame per 2 darbo dienas. Atsižvelgiame į mūsų klientų poreikius, todėl apmokame visas siuntimo išlaidas.

11.

Ar galima užsisakyti į užsienį?

Žinoma. Stebime besikeičiančias tendencijas ir mūsų klientų poreikius, todėl užsakymus priimame iš viso pasaulio. Tokiu atveju pailgėja tik siuntinio pristatymo trukmė. Siuntinio pristatymas kainuoja 20 EUR.