BROW Antakių kondicionierius

Antakių kondicionierius

 • Nemokamas pristatymas
 • 90 dienų grąžinti

TŪKSTANČIAI KLIENTŲ VISAME PASAULYJE PAMĖGO #BROW

už stulbinančius rezultatus


 • @medumistrz
 • @gabriela_bury
 • @dulczewska
 • @vivencs
 • BROW
 • BROW
 • @kraasi
 • @_thebodyelectric_
 • BROW
 • @carmenruuedaa
 • @livadax3
 • BROW
 • @xklaudia98x


BROW – antakių kondicionierius – 4 ml


BROW Antakių kondicionierius

Antakių kondicionieriai – pasidarė labai paklausūs. Šiuo metu madingi raiškūs, aiškiai paryškinti antakiai. BROW tenkina tokius poreikius. Ši naujoviška formulė pagreitina natūralų antakių augimą, maitina ir gerina jų būklę. Naudojant BROW antakiai greitai tampa tankūs, stiprūs ir pilnesni. Rezultatas – natūraliai gražūs ir ryškūs antakiai. Produktas išbandytas odos gydytojų.

BROW naudojimo rezultatus pastebėsite greičiau nei Jums atrodo. Teigiamus pokyčius galima pastebėti jau po 4 savaičių. Aiškiai pagerėja antakių būklė ir išvaizda. Atsiminkite, kad norint pasiekti geresnių rezultatų, serumą reikėtų naudoti reguliariai 8–12 savaičių. Natūraliai gražūs antakiai per tokį trumpą laiką? Su BROW tai įmanoma! Produktas skirtas tepti antakius.

 • Nemokamas pristatymas
 • 90 dienų grąžinti
BROW Antakių kondicionierius

Jeigu turite retus, silpnus ir ne itin tamsius antakius, BROW skirtas būtent Jums. Šį kondicionierių sukūrėme moterims, kurios trokšta turėti tankius ir stiprius antakius. Su BROW atlikti griežti tyrimai, kurie patvirtino, kad kondicionieriaus formulėje esančios sudedamosios dalys ne tik skatina augimą ir tankina, bet ir gerina antakių išvaizdą. Produktas nedirgina odos.

 • Nemokamas pristatymas
 • 90 dienų grąžinti

SKAITYKITE MŪSŲ KLIENČIŲ VERTINIMUS

Jos jau pasiekė išsvajotų rezultatų! Prisijunkite prie jų!


Prieš Antakių kondicionierius Po Antakių kondicionierius Panaudojus „Visada skundžiausi, kad turiu silpnus ir šviesius antakius. Dažiau juos, naudojau chna. Bet niekada nebuvau iki galo patenkinta. Internete radau BROW kondicionierių. Iki šiol negali atsipeikėti. Jau po 4 savaičių antakiai pasidarė aiškiai tankesni ir tamsesni. Draugės klausinėjo, ką darau, kad turiu tokius antakius. Karštai rekomenduoju BROW. Rezultatai yra neįtikėtini!“

Monika, 26 metų

Prieš Antakių kondicionierius Po Antakių kondicionierius Panaudojus ”Gražūs antakiai paryškina akis ir suteikia žavesio. Deja, visada turėjau dėl jų kompleksų: negražios formos ir ploni. Gadino net gražiausią makiažą. Draugė rekomendavo man ORPHICA prekės ženklo BROW kondicionierių. Netrukus pastebėjau kondicionieriaus poveikį. Mano antakiai greitai paaugo, tapo pastebimai tankesni ir gražesni. BROW didžiausią kompleksą pavertė privalumu.“

Morta, 31 metų

Prieš Antakių kondicionierius Po Antakių kondicionierius Panaudojus „Kai pagimdžiau vaiką, mano antakiai tapo daug silpnesni. Jie pradėjo slinkti. Visada jie man patiko, todėl nusprendžiau jais pasirūpinti. Nusprendžiau pradėti naudoti ORPHICA prekės ženklo BROW kondicionierių. Tai buvo šūvis į dešimtuką. Po kelių savaičių antakiai atgavo ankstesnę būklę. Švelni kondicionieriaus formulė nesudirgino mano labai jautrios odos. BROW – tai aukšta kokybė ir kiekis patrauklia kaina.“

Karina, 28 metų

Ypatingos sudedamosios dalys

ORPHICA

BROW – efektyvus ir veiksmingas antakių kondicionierius. Gerina antakių būklę ir išvaizdą. BROW antakius padaro pastebimai tankesnius, stipresnius ir tamsesnius. Kuo išsiskiria BROW? Aukšta kokybe, veiksmingumu ir saugumu. Šis kondicionierius padės išpildyti Jūsų svajones apie stiprius, tankius ir natūraliai gražius antakius!

BROW sukurtas iš aukščiausios kokybės sudedamųjų dalių. Kondicionieriuje gausu veikliųjų peptidų, kurie stiprina ir skatina plaukelių augimą. BROW sudėtyje taip pat yra ženšenių, kurie vadinami gyvybės ir amžinos jaunystės šaltiniu, šaknų ekstrakto, kuris gerina odos kraujotaką ir stiprina plaukų matricą BROW – tai ir veiksmingumas, ir saugumas. Kondicionierius išbandytas odos ir akių specialistų. BROW sudedamosios dalys kruopščiai atrinktos, kad būtų galima pasirūpinti savo antakiais ir pasijusti ypatingai.

 • Nemokamas pristatymas
 • 90 dienų grąžinti

Kaip naudoti?

Antakių kondicionierius Naudojimas – 1 žingsnis 01.

Prieš pradedant naudoti BROW, būtina įsitikinti, kad kruopščiai nulytas makiažas, o antakiai yra sausi ir švarūs.

Antakių kondicionierius Naudojimas – 2 žingsnis 02.

Prieš miegą, kartą per parą užtepti produkto ant antakių. Užtenka vieno potėpio nuo vidinės iki išorinės antakių pusės.

Antakių kondicionierius Naudojimas – 3 žingsnis 03.

Džiaukitės rezultatais ir natūraliai gražiais ir tankiais antakiais!

01.

Kas gali naudoti BROW?

BROW kondicionierius sukurtas galvojant apie moteris, turinčias silpnus, retus ir ne itin tamsius antakius. Kondicionierius pirmiausia tankina antakius ir gerina jų būklę bei išvaizdą. Jį gali naudoti ir vyrai. Vis dėlto nerekomenduojama BROW naudoti nepilnamečiams, tiems, kuriems taikoma chemoterapija, nėščioms moterims ir maitinančioms motinoms.

02.

Po kiek laiko pastebėsiu pirmus rezultatus?

Teigiamus pokyčius galima pastebėti jau po 4 BROW naudojimo savaičių. Antakiai taps tankesni, stipresni ir šiek tiek tamsesni. Vis dėlto atsiminkite, kad norint pasiekti geriausių rezultatų, BROW reikėtų naudoti reguliariai bent 8–12 savaičių.

03.

Kiek laiko turėčiau naudoti BROW?

BROW geriausia naudoti 8–12 savaičių. Vis dėlto atsiminkite, kad norint kuo ilgiau džiaugtis rezultatais, ir vėliau kondicionierių reikėtų naudoti kelis kartus per savaitę.

04.

Koks yra BROW tinkamumo naudoti terminas?

BROW tinkamumo naudoti terminas – 6 mėnesiai nuo pakuotės atidarymo.

05.

Ar galiu naudoti BROW tuo pat metu, kai antakius dažau chna?

BROW – saugus, stiprinamasis kondicionierius. Nėra kontraindikacijų dėl BROW naudojimo chna dažytiems antakiams. Vis dėlto nerekomenduojama naudoti kondicionierių prieš pat dažant ar iš karto nudažius chna.

06.

Kuo BROW išsiskiria iš kitų antakių kondicionierių?

Kondicionierius išsiskiria iš kitų rinkoje ne tik efektyvumu ir veiksmingumu, bet ir kaina. Vis dėlto didžiausias privalumas ir rekomendacija mums yra patenkintų klienčių atsiliepimai. Ir jų yra daug!

07.

Kaip naudoti BROW?

BROW naudoti kartą per dieną, nuvalius makiažą, ant švarių ir sausų antakių. Užtenka vieno potėpio pakuotėje pridedamu dozatoriumi, kad kondicionierius pradėtų veikti.

08.

Ar pagreitės BROW poveikis, jeigu kondicionierių naudosiu dažniau nei kartą per dieną?

BROW – tai naujoviška, kruopščiai paruošta formulė. Kondicionierių pakanka naudoti kartą per dieną. Kondicionieriaus poveikis nepagreitėja. jeigu jo tepama daugiau ar dažniau.

09.

Kokiam laikui užtenka vienos BROW pakuotės?

BROW reikėtų naudoti bent 8–12 savaičių. Vienos pakuotės tikrai užteks pasiekti reikiamų rezultatų.

10.

Ar yra kontraindikacijų dėl BROW kondicionieriaus naudojimo?

BROW – tai kruopščiai odos specialistų išbandytas kondicionierius. Vis dėlto nerekomenduojama naudoti BROW nepilnamečiams, tiems, kuriems atliekama chemoterapija, nėščioms moterims ir maitinančioms motinoms.

11.

Kokia BROW kondicionieriaus sudėtis?

BROW sudėtis: Aqua, Propanediol, Glycerin, Panthenol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Biotinoyl Tripeptide-1, Panax Ginseng Root Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Niacinamide, Soluble Collagen, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide.

12.

Ar BROW bandomas su gyvūnais?

Ne. ORPHICA prekės ženklo produktai nėra bandomi su gyvūnais.

13.

Kaip ilgai teks laukti siuntinio?

BROW išsiunčiame per dvi darbo dienas per kurjerių tarnybą. Atsižvelgiame į mūsų klientų poreikius, todėl siuntimas yra visiškai nemokamas.

14.

Ar galima BROW užsisakyti į užsienį?

Žinoma. Stebime besikeičiančias tendencijas ir mūsų klientų poreikius, todėl užsakymus priimame iš viso pasaulio. Tokiu atveju pailgėja tik siuntinio pristatymo trukmė. Siuntinio pristatymas kainuoja 20 EUR.